O mnie image
Co takiego powoduje, że szkolenia i konsultacje ze mną mają sens? Otóż, jest to przynosząca efekty technologia, o wdrożeniu której porozmawiamy. Od ponad 30 lat działam w biznesie a od 20 lat jestem trenerem i coachem. W którymś momencie przeszedłem od szkolenia własnych zespołów do współpracy z firmami potrzebującymi wzrostu efektywności. Szybko okazało się, że to co proponuję sprawdza się w praktyce!

Ukończyłem m. in. zarządzanie przedsiębiorstwem na Fernakademie w Hamburgu, następnie marketing i sprzedaż w WSHiFM w Warszawie, studia MBA & DBA oraz wprowadzanie innowacji i zmiany na York St John University w Yorku. Jako jeden z nielicznych Polaków uzyskałem dyplom Studium Zarządzania Supermarketami w instytucie IGA w Atlancie.

Od ponad 30 lat pracuję w sprzedaży sieciowej i dystrybucji FMCG/DIY, produkcji i handlu materiałami budowlanymi. Mam praktykę w sprzedaży, produkcji, dystrybucji, supply chain, oraz ogólnym zarządzaniu przedsiębiorstwem zdobytą na 4 kontynentach w środowisku zarówno małych firm jak i dużych korporacji.

Pełniłem różne funkcje: dyrektora hipermarketów, zarządzania zapasami, supply chain, sprzedaży, marketingu i rozwoju biznesu, dyrektora generalnego w takich firmach, jak: Metro, Tesco, Leroy Merlin, Pieriekriostok, Dixy, Kreisel GmbH, Megapolis Group, IGA, Barlinek. Od ponad pięciu lat jestem aktywny w e-commerce jako konsultant biznesowy, operacyjny, oraz training & coaching partner.

Działam w doradztwie biznesowym, zarządzaniu startupami oraz projektami optymalizacji firm od ponad 20 lat. Wyznaję zasadę, iż nie ma rzeczy niemożliwych, a firmy są na tyle skuteczne, na ile kompetentni są w nich ludzie.

Oto, czym się zajmuję:
  • Zwiększam kompetencje Sił Sprzedaży oraz Zakupów
  • Optymalizuję działania na linii: strategia - operacje - taktyka
  • Wspieram menedżerów w zarządzaniu

Doradzam firmom w zakresie optymalizacji działań, budowania skutecznych struktur zarządzania, szkolenia leaderów, a także w rozwoju sił sprzedaży i zakupów. Jako trener i coach rozwijam kompetencje kadry menedżerskiej, m.in. pod kątem szybkiego i skutecznego działania oraz optymalizacji procesów decyzyjnych. Celuję we wprowadzaniu innowacji, zmian oraz kształceniu liderów.

Prowadzę szkolenia w języku polskim, rosyjskim, niemieckim i angielskim, dla większości sektorów biznesu a działania doradcze, szkoleniowe i coachingowe kieruję w stronę menedżerów wszystkich szczebli zarządzania a także specjalistów.

Moja życiowa pasja, to ciągły rozwój i walka z własnymi niedoskonałościami.
Ale też gitara, snowboard i windsurfing.

https://www.linkedin.com/in/artur-dlubak/