Doradztwo prowadzone w formie klasycznej, lub LIVE online - liczba i zakres merytoryczny sesji ustalany indywidualnie

Umiejętność wprowadzania przez daną firmę zmiany i innowacji (LIC), jest w sytuacji szybko zmieniających się warunków rynkowych wyznacznikiem przewagi konkurencyjnej. Tematyka LIC jest w kulturze zarządzania Europy Środkowo-Wschodniej stosunkowo nowa. W związku z tym, organizacje które rozpoczynają budowanie kompetencji efektywnego zarządzania zmianą i innowacją, znacznie wyprzedzą konkurencję w skuteczności działań - tak w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym. 

LIC poza ogromnym wpływem na efektywność rynkową przedsiębiorstwa modeluje także jego kulturę, wzmacniając komunikację wertykalną i horyzontalną w nawet najbardziej złożonych strukturach organizacyjnych. Przyswojenie przez managerów wiedzy z zakresu LIC, oraz wykorzystanie jej w praktyce, pozwala skuteczniej zarządzać ofertą, ale też pozostawić konkurentów daleko w tyle względem efektywności rynkowej, wzmocnienia tożsamości zespołów, oraz przywództwa.

Jednak prawidłowe wprowadzenie zmiany i innowacji jest piekielnie trudne. Służy do tego ośmiostopniowy model, stworzony dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa implementacji, przy jednoczesnym zminimalizowaniu skutków ubocznych. Każde improwizowane działanie przyniesie opłakane skutki. Dlatego warto sterować zmianą według metod sprawdzonych w mojej ponad trzydziestoletniej praktyce biznesowej. Zapraszam do kontaktu tych, którzy chcą wprowadzić nowe - ewolucyjne i rewolucyjne rozwiązania.


Brzmi interesująco? Proszę o kontakt telefoniczny: +48 603 371 091 lub mailowy: szkolenia@arturdlubak.com - opowiem więcej o korzyściach, jakie daje ta usługa i ustalimy roboczy zakres programu dla Państwa.