Doradztwo prowadzone w formie klasycznej, lub LIVE online - liczba i zakres merytoryczny sesji ustalany indywidualnie

Biznes tradycyjny oraz e-commerce, zaczynając od najmniejszych firm i na największych kończąc, potrafi ze sobą konkurować naruszając po drodze większość sprawdzonych zasad działania dobrych strategii. Zamiast skupiać się na tworzeniu wartości dodanej i atrakcyjnej dla klientów, organizacje walczą ze sobą dyskontami, rabatami i bonusami, adresując swój przekaz do jak najszerszego audytorium. Kopiowanie zachowań konkurentów, ładnie określane jako benchmarking, przesłoniło sens istnienia przedsiębiorstw.

W miejsce starannie dobranej i adresowanej oferty, firmy prześcigają się w proponowaniu nabywcom wszelkich możliwych usług i produktów, licząc na zajęcie w ten sposób dogodnej handlowo pozycji. W chaosie codziennej walki o kieszenie klientów, managerowie zapominają o koniecznej dla odniesienia sukcesu zgodności strategii z zapleczem operacyjnym, oraz narzędziami taktycznymi. Tu i teraz decyduje o sposobie aktywności rynkowej, spychając myślenie o przyszłości na daleki plan.

To ryzykowna gra. Kiedy już większość firm zaistnieje jako biznes e-commerce, Internet przestanie być płaszczyzną przewagi konkurencyjnej. Na pierwszy plan wrócą tradycyjne elementy, takie jak atrakcyjna oferta i ponadprzeciętny serwis. Dlatego warto budować strategię według sprawdzonych wzorców. Pomoże w tym ponad trzydzieści lat mojego eksperckiego doświadczenia i dziesiątki skutecznie wprowadzonych strategii. Zapraszam do kontaktu tych, którzy chcą wygrywać z konkurencją teraz i w przyszłości. 


Brzmi interesująco? Proszę o kontakt telefoniczny: +48 603 371 091 lub mailowy: szkolenia@arturdlubak.com - opowiem więcej o korzyściach, jakie daje ta usługa i ustalimy roboczy zakres programu dla Państwa.