Dwudniowe zajęcia realizowane są albo w tradycyjnej sali szkoleniowej, albo metodą LIVE online - wybór należy do Państwa.

Są dwa bardzo poważne niedomagania, które zdiagnozowałem u setek trenerów wewnętrznych z jakimi przyszło mi pracować na przestrzeni lat. Pierwszym, jest brak umiejętności wykorzystania narzędzi perswazyjnych w trakcie prowadzonych szkoleń. Drugim błędem, jest prowadzenie szkoleń o produkcie, zamiast szkolenia produktowego. W czym tkwi problem? W tym, że samo omówienie własnej gamy produktowej, bez porównania do rozwiązań konkurencji, nic handlowcom nie daje.

Proponowany model szkolenia „Train The Product Trainer” to skuteczne rozwiązanie wyposażające trenerów wewnętrznych i osoby chcące zostać takimi trenerami w zestaw narzędzi niezbędny do przekazywania odpowiedniej wiedzy handlowcom. Wiedzy, bez której zamykanie sprzedaży prawdopodobnie się nie uda. Szkolenie TTPT wymaga od uczestników pełnego zaangażowania w trakcie zajęć, ale nagrodą jest wspięcie się na poziom trenerski niedostępny dla innych. Omówimy i przećwiczymy następujące tematy: 

BLOK 1: WSTĘPNA ATESTACJA WIEDZY

BLOK 2: OPEROWANIE JĘZYKIEM KORZYŚCI: Pokażemy sposoby budowania argumentacji oferty w oparciu o odsłony języka korzyści, takie jak CK/CZK/CKK, dedykowane do kanałów B2C i B2B. 

BLOK 3: SOCJOTECHNIKA W PERSWAZJI: Nauczymy się zasad prowadzenia prezentacji w oparciu o kwantyfikację argumentów, oraz narzędzia socjotechniczne zmniejszające znaczenie zastrzeżeń i obiekcji.

BLOK 4: ZARZĄDZANIE KONTENTEM: Wskażemy metody omawiania oferty własnej i konkurencyjnej zgodnie ze sposobem uczenia się osób dorosłych i dostosowane do typów gotowości transakcyjnej.

BLOK 5: ZARZĄDZANIE UWAGĄ: Pokażemy jak należy przekonywać współrozmówców przy wykorzystaniu złożonych narzędzi perswazyjnych, takich jak modele SPINA i AIDA.

BLOK 6: KOŃCOWA ATESTACJA WIEDZY


Brzmi interesująco? Proszę o kontakt telefoniczny: +48 603 371 091 lub mailowy: szkolenia@arturdlubak.com - opowiem więcej o korzyściach, jakie daje to szkolenie.