Rekrutacja i selekcja


Doradztwo prowadzone w formie klasycznej, lub LIVE online - liczba i zakres merytoryczny sesji ustalany indywidualnie

Rekrutacja nowej osoby do zespołu wydaje się niektórym managerom łatwa. Taki pogląd reprezentują nawet doświadczeni przedsiębiorcy, szczególnie w czasie, w którym mamy do czynienia z tzw. rynkiem pracodawcy. Otóż prawda jest całkowicie inna: im bardziej rekrutacja nastawiona jest na znalezienie właściwego pracownika, tym jest trudniejsza. Na rynku jest ogromna rzesza ludzi poszukujących zajęcia, więc tym trudniej jest wyselekcjonować osobę dopasowaną kompetencyjnie do potrzeb Waszej organizacji. 

Skuteczna rekrutacja, zarówno w biznesie tradycyjnym jak i w e-commerce, to proces niezmiernie trudny. Powinien być prowadzony przez doświadczonego biznesowo i HR'owo eksperta, oraz przebiegać według określonego planu. Jeśli rekrutacja będzie chybiona, straty z tego powodu poniesie zarówno firma, jak i sam kandydat. W przypadku błędnej rekrutacji trzeba będzie zmierzyć się z brakiem rezultatów, które miał dostarczyć nowy pracownik, zapewne zwolnić go i ponowić proces. Czy jest na to czas i miejsce?

Taka zabawa może trwać pół roku i więcej a w rezultacie i tak wrócimy do punktu wyjścia: musimy zatrudnić nowego człowieka. Dlatego warto rekrutować według sprawdzonych wzorców z uwzględnieniem ponad trzydziestu lat mojego eksperckiego doświadczenia w tej dziedzinie. Jestem w stanie zagwarantować jakość procesu, udowodnioną setkami bardziej niż udanych rekrutacji managerskich. Zapraszam do kontaktu tych, którzy chcą uformować kompetentny zespół, nie ryzykując stratą czasu i pieniędzy.


Brzmi interesująco? Proszę o kontakt telefoniczny: +48 603 371 091 lub mailowy: szkolenia@arturdlubak.com - opowiem więcej o korzyściach, jakie daje ta usługa i ustalimy roboczy zakres programu dla Państwa.